Головна Електрощитове обладнання Електрощитове обладнання

Низьковольтні комплектні пристрої до 4000 А

Низьковольтні комплектні пристрої до 4000 А

Низьковольтні комплектні розподільні пристрої (НКП)призначені для приймання та розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 та 60 Гц, напругою до 690 В у мережах з ізольованою або заземленою нейтраллю, керуванням та захистом електрообладнання від коротких замикань та перевантажень.Пристрої мають модульну архітектуру, яка дозволяє комплектувати НКП функційними блоками апаратури, і за потреби, розширювати та додавати нові функції.

Низьковольтні комплектні пристрої комплектуються із окремих шаф. Кожна шафа являє собою каркасну конструкцію із сталевого напівзамкненого швелеру, покритого алюмінієво-цинковим покриттям, що забезпечує антикорозійні властивості та електричний контакт між окремими елементами конструкції. Елементи каркасу скріплюються за допомогою з’єднувального вузла. Двері та корпусні панелі шафи виготовляються із сталевого листа, пофарбовані порошковою фарбою. Усі елементи кріпляться на сталевій рамі. Для НКП номінальним струмом збірних шин 3,2 та 4 кА деякі деталі виконуються із немагнітної сталі або алюмінію.

Поділ шафи залежить від призначення, характеристик вбудованої апаратури та виконання функційних блоків (стаціонарні, з’ємні або висувні). З’ємні та висувні блоки у шафах розміщені на декількох рівнях у апаратному відсіку, який розміщено у лівій частині шафи. За функційними блоками в окремому відсіку є вертикальні розподільні шини шафи. Вони з’єднуються із збірними шинами НКП, розташованими нагорі шафи. У правій частині розташовано кабельний відсік, у якому прокладаються кабелі головних та допоміжних кіл, а також вертикальні шини Nта PE.

Відсіки всередині шафи розділені між собою металевими перегородками, які підвищують безпеку обслуговування та зменшують дію коротких замикань. Також у складі НКП можливе застосування одночасно функційних блоків апаратури стаціонарного та висувного виконання. Стаціонарні блоки кріпляться на монтажних панелях та підключаються до розподільних шин шафи проводами.

З’ємні блоки мають два положення: робоче та ремонтне. У ремонтному положенні блок розташовано поза шафою. Висувні блоки мають чотири положення: робоче, контрольне, роз’єднане та ремонтне. Переміщення з’ємних блоків у різні положення можуть проводитись, навіть якщо електричні кола, з якими вони з’єднані, перебуває під напругою. Навантаження при цьому повинно буди вимкненим. Усі блоки мають спеціальні блокування, які припиняють неправильні дії персоналу.

Стандартно НКП виготовляється одностороннього обслуговування. У важкодосяжних місцях шаф немає електричних з’єднань, які потребують періодичного огляду та обслуговування. Більшість кожухів можна демонтувати для полегшення доступу до НКП з фронту.

{chronocontact}opsnuylustNKY{/chronocontact}

 

Встановлення сонячних електростанцій 
 

Сонячна станція потужністю 5 кВт - 181250 грн.

Сонячна станція потужністю 10 кВт - 352500грн.


Сонячна станція потужністю 30 кВт - 1007500 грн.


Монтаж під ключ

деталі уточнюйте за телефонами: (032) 247-11-78, (032) 247-14-78, (067) 322-01-50

Яндекс.Метрика